O nas

Jesteśmy częścią szwedzkiej korporacji Luna Group, która w 2017 roku obchodziła 100-lecie swojego istnienia. Należymy do grupy BERGMAN & BEVING - jednego z największych skandynawskich koncernów, notowanych na giełdzie w Sztokholmie. W Polsce w roku 2021 obchodzimy dwudziestolecie swojego istnienia – Luna Polska sp. z o.o.

Luna Polska Sp. z o.o. to dwie dekady doświadczeń i wspólnej pracy nad pozycją lidera w branży narzędziowej. Nieprzeciętna jakość produktów, bardzo szeroka oferta, wsparcie marketingowe i szkoleniowe to tylko kilka elementów decydujących o sukcesie. 

Nasza strategia to obsługa sieci dystrybutorów poprzez dostarczanie profesjonalnych narzędzi ręcznych, pomiarowych, maszyn do obróbki drewna i metalu oraz oświetlenia. 

Swoje działania koncentrujemy na sprzedaży czterech marek własnych Luna, Teng Tools, Mareld, Limit. W naszej ofercie znajduje się również produkty wielu światowych producentów min. Tormek, Rapid, Guide etc.

Magazyny i biura naszej firmy znajdują się w GPP Business Park, zlokalizowanym 2 km od centrum Katowic. Na naszą siedzibę wybraliśmy ten zrównoważony kompleks, w którym wykorzystane zostały najnowsze rozwiązania i technologie energooszczędne.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze i sprawdzonym procedurom zapewniamy naszym klientom fachowe doradztwo techniczne oraz szybką realizację zamówień.

Wartości, które uznajemy za najważniejsze w naszej firmie to jakość, zaufanie oraz nastawienie na obopólną współpracę. To one stoją za naszym sukcesem.