Aktualności

Promocja budowlana - jesień 2022

Najnowsze wydanie "Profesjonalisty budowlanego" to zebrane w jednym miejscu promocje skierowane do ludzi zajmujących się szeroko pojętą "budowlanką". Wydanie to zawiera szczegółowo wyselekcjonowane narzędzia z szerokiej oferty dystrybuowanych przez nas marek. Mają za zadanie ułatwić realizację zleceń na każdej budowie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Czytaj więcej

Miary składane Luna Tools

Miara Luna Tools w akcji
Gorące jak temperatura na zewnątrz. Jeszcze pachną świeżością! Przedstawiamy miarę składaną w najwyższej jakości wykonania - Luna Tools. Metrowe, dwumetrowe, ze skalą centymetrową i calową, dostosowane do używania zabezpieczenia przed upadkiem.

Czytaj więcej

Zamykamy stare B2B

W związku z zakończeniem prac nad nowym systemem B2B, nastał ten moment aby zrezygnować ze starego, kulejącego już systemu. Nie koncentrując się na wadach poprzedniego, lecz propagując nowe, mamy nadzieję, że właśnie to NOWE przypadnie do gustu.

 

Czytaj więcej

Promocja-profesjonalista budowlany

Profesjonalista budowlany
Profesjonalista budowlany to premierowe wydawnictwo, które ma za zadanie przyciągnąć uwagę wszystkich tych, którym zależy na utrzymaniu jakości swojej pracy. Można to zrobić przy użyciu odpowiednich, dobranych do wymagań narzędzi utrzymanych w bardzo wysokim standardzie jakościowym.

Czytaj więcej